CENTRÁLNÍ ALARM

Vám zajistí nepřetržitou kompletní ochranu bytu, domu či vedlejších prostor.

Správa a instalace domovních videotelefonů.

 

Centrální Elektronický

Zabezpečovací Systém


-byty-sklepy-kočárkárny

-požární signalizace

 

ZÁKLADNÍ

INFORMACE

CO ZABEZPEČUJEME

V první řadě veškeré společné prostory jako jsou sklepy, kočárkárny a kolárny. Poté byty i nebytové prostory v domě podle individuálního zájmu.

FINANCUJTE SPOLEČNĚ

 

Pořizovací i provozní náklady, které běžně platí jednotlivec, se rozpočítává na jednotlivé domácnosti. Navíc většinu nákladů pokrývají slevy na pojištění všech domácností i domu samotného.

KOMU

Projekt Centrální alarm je určen pro bytové domy. Družstvům, sdružením SVJ, ale hlavně všem nájemníkům nebo majitelům bytových jednotek.

 

 
ZA KOLIK

 

Zabezpečte kočárkárnu! Elektronické zabezpečení kočárkárny stojí

 

jen 15 tisíc korun!

co je CENTRÁLNÍ ALARM

I.Fáze - Zabezpečení společných prostor

Základním kamenem centrálního alarmu je vybudování zabezpečovacího systému ve společných prostorách jako jsou sklepy, kočárkárna a podobně. Tato fáze bývá financována z fondu oprav. Hlavní výhodou centrálního alarmu je jeho společné financování. Pořizovací i provozní náklady se rozpočítávají na všechny domácnosti v domě. Zároveň všem domácnostem vzniká nárok na slevy pojištění.

Po zabezpečení společných prostor se jednotlivé domácnosti můžou rozhodnout, zda si pořídit alarm i do bytu. V základu se jedná o instalaci komponentů (ovladač, magnetický detektor, pohybový detektor), které jsou připojeny bezdrátově k centrálnímu alarmu. Odpadá nutnost instalovat centrálu zabezpečení a tím se snižuje cena instalace. Instalaci do bytu si běžně hradí majitel bytu sám.

 

Ceník

cenik.jpg
 

KONTAKT

CENTRÁLNÍ ALARM

NAŠE ADRESA

Toušeňská 577/11,  14200 Praha 4

Email: petr.dlouhy@centralni-alarm.cz
Tel: 
778 099 049

 

ZOBRAZIT NA MAPĚ

Nebo použijte následující kontaktní formulář:

Děkujeme! Váš vzkaz byl doručen.