top of page

CENTRÁLNÍ ALARM

Vám zajistí nepřetržitou kompletní ochranu bytu, domu či vedlejších prostor.

Správa a instalace domovních telefonů, zvonků a videotelefonů.

Instalace a správa  kamerových systémů a alarmů.

 

Centrální Elektronický

Zabezpečovací Systém


-byty-sklepy-kočárkárny

-požární signalizace

 

CO ZABEZPEČUJEME

V první řadě veškeré společné prostory jako jsou sklepy, kočárkárny a kolárny. Poté byty i nebytové prostory v domě podle individuálního zájmu.

FINANCUJTE SPOLEČNĚ

 

Pořizovací i provozní náklady, které běžně platí jednotlivec, se rozpočítává na jednotlivé domácnosti. Navíc většinu nákladů pokrývají slevy na pojištění všech domácností i domu samotného.

KOMU

Projekt Centrální alarm je určen pro bytové domy. Družstvům, sdružením SVJ, ale hlavně všem nájemníkům nebo majitelům bytových jednotek.

 

practice_areas
REFERENCE

 

V oboru jsme od roku 2001, za tu dobu jsme naspírali spoustu zkušeností a máme za sebou stovky instalací a spokojených zákazníků.

ZÁKLADNÍ

INFORMACE

co je CENTRÁLNÍ ALARM

I.Fáze - Zabezpečení společných prostor

Základním kamenem centrálního alarmu je vybudování zabezpečovacího systému ve společných prostorách jako jsou sklepy, kočárkárna a podobně. Tato fáze bývá financována z fondu oprav. Hlavní výhodou centrálního alarmu je jeho společné financování. Pořizovací i provozní náklady se rozpočítávají na všechny domácnosti v domě. Zároveň všem domácnostem vzniká nárok na slevy pojištění.

Po zabezpečení společných prostor se jednotlivé domácnosti můžou rozhodnout, zda si pořídit alarm i do bytu. V základu se jedná o instalaci komponentů (ovladač, magnetický detektor, pohybový detektor), které jsou připojeny bezdrátově k centrálnímu alarmu. Odpadá nutnost instalovat centrálu zabezpečení a tím se snižuje cena instalace. Instalaci do bytu si běžně hradí majitel bytu sám.

our_vision

Ceník

cenik.jpg
ATTORNEYS

KONTAKT

CENTRÁLNÍ ALARM

NAŠE ADRESA

Toušeňská 577/11,  14200 Praha 4

Email: petr.dlouhy@centralni-alarm.cz
Tel: 
778 099 049

 

ZOBRAZIT NA MAPĚ

Nebo použijte následující kontaktní formulář:

Děkujeme! Váš vzkaz byl doručen.

contact
bottom of page